Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 

Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņiem marts ir iesācies īpaši darbīgs un ražīgs ar dažādiem konkursiem un dziesmu festivāliem.  Arī marta otrā nedēļa nav bijusi nekāds izņēmums.
9.martā Balss attīstības studijas trīs grupas „Notis”, „Līga” un „Akkolada” piedalījās Valsts izglītības satura centra rīkotajā Vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2017” II kārtā, kurš norisinājās Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas skolēnu pils”. Grupas „Akkolada” un „Līga” saņēma II pakāpes diplomus, bet grupa „Notis” III pakāpes. 
Savukārt 11. martā grupas „Līga”, „Collage” un „Akkolada” devās uz Lietuvas pilsētu Paņeveži, kur piedalījās II Starptautiskajā mūzikas festivālā – konkursā „Rising stars 2017”. Konkursā piedalījās ne tikai grupas, bet arī solisti Eduards Rediko, Sofia Kazakova, Anastasija Bezuglova, Anastasija Jačmenkina, Arye Lerman un Alise Podezva. Visas grupas un solisti, izņemot Alisi, saņēma diplomus par iegūto 1.vietu un iespēju piedalīties konkursa finālā, kurš norisināsies maijā. Alisei, lai nokļūtu fināla pietrūka pavisam nedaudz, līdz ar to tika iegūta 2.vieta. 
No sirds sveicam mūsu dziedošos, talantīgos un darbīgos Balss attīstības studijas „Kantilēna” audzēkņus un vēlam spēku, izturību un panākumus arī turpmākajos konkursos un festivālos, kas būs pavisam drīz, jau šajā nedēļas nogalē. Rīgā norisināsies Starptautiskais konkurss „Slāvu bazārs”, savukārt 25. martā mūsu dziedošie audzēkņi dosies uz Daugavpili, lai piedalītos Jauno izpildītāju konkursā „Sapņi piepildās!”.
Vēlam arī izturību un dzīvesprieku studijas vadītajai, skolotajai Irinai Parahņevičai!Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā.