Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
   
   Pavasaris ir atnācis ar jaunu sparu un jaunām radošām aktivitātēm. 5. martā  BJC ,,Zolitūde”  bija sapulcējušies īpaši radoši bērni, lai piedalītos  konkursā  ,,Klucīšu diena Zolitūdē”. 
Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kā  piemēram,  veiklības būves sacensības, lego torņa būvēšana, un  arī apskatīt lego pilsētas un modeļu izstādi.
   
   Uz pasākumu daudzi devās ar iepriekš sagatavotiem telpiskiem darbiem, lai varētu piedalīties konkursā ,,Pavasaris Zolitūdē”. No BJC ,,Bolderāja’’  Lego pulciņa šajā konkursā piedalījās un savas prasmes demonstrēja  Edijs Žuks, Jānis Valdmanis un Mārtiņš Seipuls. Visi trīs audzēkņi bija sagatavojuši pavasarīgus darbus ar putnu būrīšiem, Lieldienu zaķiem un olu groziem.  Konkursā ievērojamus panākumus un augsto 2. vietu 3.-4.klašu  grupā, izturot lielu konkurenci, ieguva  Mārtiņš Seipuls! Arī torņu būvēšanā Mārtiņam blakus stāvēja ne tikai veiksme, bet lieliski noderēja viņa koncentrēšanās spējas un tehniskā domāšana, kā  rezultātā  arī šajā konkursā viņš ieguva 2. vietu!
No sirds sveicam Mārtiņu un viņa radošo un meistarīgo skolotāju Kristīni Katinsku!