Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

   3.-7. janvārī Tallinā (Igaunijā) norisinājās Starptautiskais kadetu komandu turnīrs "Zelta kauliņš" 100-lauciņu dambretē, kurš šogad notika jau 39 reizi. Turnīrā piedalījās 24 komandas no piecām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas un Krievijas. Komandas sacentās ne tikai klasiskajā dambretē, bet arī ātrspēlē un sporta dambretes stafetēs. Galvenajā turnīrā ceturto reizi pēc kārtas uzvarēja Baltkrievijas komanda. Latviju pārstāvēja 6 komandas, no tām divas no 19.vidusskolas.

   Aizvadītajā nedēļas nogalē - 14. un 15.decembrī tika noskaidroti uzvarētāji Latvijas kausa izcīņā 64 un 100 lauciņu dambretē. Sacensības notika Liepupē un tajās piedalījās labākie Latvijas jaunie dambretisti no Rīgas, Salaspils, Siguldas, Limbažiem, Valmieras, Lielvārdes, Rēzeknes, Kuldīgas, Bauskas un Baložiem. Turnīrā piedalījās dalībnieki no 7 līdz 14 gadiem un sacentās četrās vecuma grupās.

9.un10.novembrī aizvadītajā kikboksa turnīrā „Baltic Challenge” mūsu junioru komanda izcīnījusi divas zelta medaļas, kā arī divas sudraba un vienu bronzas medaļu. Komandas sastāvā piedalījās divas meitenes, kurām tās bija pirmās sacensības. Viena no tām, Dominika Timašova, ieņēma pirmo vietu. Apsveicam Dominiku ar sporta karjeras veiksmīgo sākumu!

   Ir noslēdzies konkurss “PRAKTISKĀ ATKRITUMU MĀKSLA”, kurā aicinājām skolas vecuma bērnus un jauniešus neizmest atkritumus, likt lietā iztēli un piešķirt tiem otru dzīvi, tādejādi samazinot ikdienā saražoto atkritumu daudzumu.

Apkopojot konkursa rezultātus, ir izvēlēti uzvarētāji!

   23.novembrī Liepupē norisinājās Latvijas komandu čempionāt 100 lauciņu dambretē U-16 vecuma grupas dalībniekiem.

Turnīrā cīnījās 23 komandas no Salaspils, Siguldas, Limbažiem, Rīgas, Valmieras, Bauskas un Baložiem.

   Mūsu dambretisti piedalījās ar 2 komandām. Mūsu pirmā komanda - Jeļizaveta Zaharova, Aleksejs Peļniks, Viktorija Nesanira, Ņikita Bakulins ieguva 2. vietu. Otra komanda- Elena Kondrahova, Alekss Gansausks, Darja Drabova, Elizabete Kolbase ierindojās 8. vietā.

   Šī gada 21. novembrī Latvijas universitātes Zinātņu mājā norisinājās viens ko skaistākajiem un gaidītākajiem ikgadējiem interešu izglītības pasākumiem “Nominācija interešu izglītībā”.
Šogad esam īpaši lepni, jo arī no mūsu vidus ir divi nominanti- interešu izglītības pedagogs Marta Andrukoviča saņēma nomināciju “Debija interešu izglītībā” un Balss attīstības “Kantilēna” audzēknis Eduards Rediko saņēma nomināciju “Par sasniegumiem interešu izglītībā”.

 

   14.novembrī  Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” ar apbalvošanu un izstādes atklāšanu noslēgusies Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skate.

   Laureātu vidū ar iegūto 1.vietu ir mūsu interešu izglītības programmu  ,, Lego”, ,,Lego robotikas”, ,, Vizuālās mākslas pulciņa” pedagogs  Kristīne Katinska ar darbu ,,Mācību atbalsta materiāls darbā ar LEGO WE DO 2.0 robotiem ”

Lepojamies un sveicam Kristīni !

   Izstāžu zālē, Baltāsbaznīcas ielā 14, līdz 2019.gada 6.decembrim iespējams iepazīties ar skates dalībnieku darbiem papīra formātā, ka arī  redzēt skolotāju sagatavotās prezentācijas, foto un video materiālus.

 

   Mūsu pusaudži kikbokseri Aleksandrs Hoļavickis un Aslans Gunaševs   2. – 3.novembrī, izcīnījuši divas zelta medaļas starptautiskajās sacensībās Igaunijā.

   Pasākumu rīkoja lielākais sporta klubs Baltijā „GARANT”, sapulcējot 100 skolēnu no Igaunijas un Latvijas.

   Īpaši jāatzīmē 12-gadīgais Aleksandrs, kurš aizvadīja divas ļoti asas cīņas. Tiesneši atzina, ka, neraugoties uz jauno vecumu, viņš izrāda labas paškontroles spējas, cīņā rīkojas saprātīgi, pieturoties savai stratēģijai.

   Lepojamies ar mūsu lieliskajiem sportistiem!

 

Informāciju sagatavoja Sauļus Šeikis– nodarbību,, Kikbokss un Taibokss” pedagogs

Konkursā Maskavā no 1.-6.novembrim piedalījās Latvijas, Krievijas un Igaunijas ansambļi un solisti. Mūsu iestādes audzēkņi veiksmīgi uzstājās un ieguva godalgotas vietas.

Grupām „Līga” un "Akcents" konkursā veicās vislabāk - izcīnīta 1.vieta, grupa „Notis” ieguva augsto 2.vietu.

Arī solisti skanīgi nodziedāja savu sagatavoto programmu un visi ieguva godalgas.

   30.10.2019. Rīgas jauno tehniķu centrā norisinājās Jauno vides pētnieku konkursa fināls. Pulciņa „Vides entuziasti” dalībnieki piedalījās konkursa „Iepazīsti Latvijas dabu” finālā un ieguva 2.vietu 3.-4. klašu grupā!

Sveicam mūsu jaunos pētniekus Marselu Madernieku,

Evu Brencāni, Intaru Pleikšni !