Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” izveidots 2003. gada 26. jūnijā ar Rīgas domes atbalstu, kā projekta „Bērnu un jauniešu brīvā laika centrs” turpinājums.

Centrā izstrādātās programmas īsteno interešu izglītību, iesaistot bērnus un jauniešus līdz 25 gadu vecumam. Visas programmas ir „atvērtas” jebkuram bērnam, jaunietim no Bolderājas, Daugavgrīvas un citiem Rīgas rajoniem.

Centrā Tu vari apmeklēt dažādus interešu pulciņus, kuros vari attīstīt savas spējas un prasmes. Tu vari būt pats talantīgākais, kļūt gudrākais un čaklākais! Izglītības programmas veidotas atbilstoši dažādiem vecuma posmiem un interesēm. Tu vari apmeklēt Mazo bērnu skolu, vokālās, klasiskās dejas un mākslas vingrošanas nodarbības, Tu vari apgūt moderno horeogrāfiju, karatē un Taizemes boksa pamatus, Tu vari uzspēlēt dambreti, šahu un citas galda spēles, Tu vari piedalīties vizuālās mākslas, audumu kolāžas, lego un floristikas pulciņos.

Mūsu centrs organizē arī pasākumus – Tu vari piedalīties koncertos, konkursos, izstādēs, nometnēs un sacensībās. Pie mums ikviens iemācīsies svinēt svētkus un apgūt latviskās tradīcijas. Un ne tikai!

BJC “Bolderāja” vārds ir pazīstams ne tikai savā mikrorajonā, Rīgā, Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām.