Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

5Rīgas domes Izglītības un kultūras sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Interešu izglītības metodisko centru, gada nogalē rīkoja Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skati.

   Šogad skatē Bērnu un jauniešu centru “Bolderāja” pārstāvēja mākslas jomas netradicionālo rokdarbu pulciņa skolotājas - radošā klubiņa “Stila ABC” skolotāja Inita Zēriete un kolāžas pulciņa ”Patchwork”skolotāja Olga Trushkova.

 

Tuvojoties Latvijas skaistajai jubilejai un domājot par tēmu, ko piedāvāt pulciņu meitenēm, nebija šaubu, tā ir Latvijas daba, māksla, kultūra.

Ideja par kopdarbu, vienam pulciņam papildinot otru radās, jo abiem pulciņiem ir daudz kā kopīga.

Tā radās doma, ka “Patchwork” pulciņa audzēknes radīs audumu kolāžas - glezniņas, iedvesmojoties no Latvijas skaistajām ainavām. Savukārt, pulciņa “Stila ABC” audzēknes radīs lelles, kuras papildinās ainavas.

Par šo kopdarbu tika izveidots metodiskais darbs “Dekors – lelle, ideju ietverošs tēls Latvijas ainavā”, kuru skolotājas prezentēja 6.novembrī Rīgas Interešu izglītības metodiskajā centrā.

Šī pieredze deva lielisku iespēju sadarboties gan pulciņu audzēkņiem, gan skolotājiem, nebaidoties eksperimentēt, parādīt savu darbu citiem un priecāties par veikumu!