Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

   

   2017.gada 20.maijā Arkādijas parkā notika Pārdaugavas svētki “Es radu Pārdaugavu”, kuros piedalījās arī BJC “Bolderāja”. Mēs, svētku apmeklētājiem, piedāvājām plašu klāstu dažādu iespēju interesanti pavadīt laiku, gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

 Pie BJC “Bolderāja” telts bija iespēja apsēsties mīkstos spilvenos un uzspēlēt kādu spēli, turpat bija pieejamas tāfeles ar krāsainiem krītiņiem, lai dotu iespēju izpausties visiem māksliniekiem. Tika piedāvāta iespēja parotaļāties smilšu kastē un veidot jaunas pilsētas, pilis un visu, ko vēlas sirds no LEGO klucīšiem. Varēja nofotografēties iejūtoties zaķu ģimenes tēlos. Radošajās darbnīcās visiem interesentiem tika piedāvāta iespēja iemācīties veidot pūkainus zaķīšus un cālīšus, zaķu glāzes, papīra suņus un kaķus, kuri atdzīvojās uz saimnieka rokas. Radošajās darbnīcās izveidotie darbiņi devās līdzi saviem saimniekiem, lai viņus arī turpmāk priecētu.

   Skatītājus, ar saviem priekšnesumiem, izklaidēja BJC “Bolderāja” Modernās horeogrāfijas studija “TERRA”, Deju studija “Diamond”, Balss attīstības studijas “Kantilēna” solistes Artamonova Nataliya un Darja Smirnova, grupas “Notis” un “Akcents”, Vokāla studija „Rozīnes”. Paldies visiem BJC “Bolderāja” pasniedzējiem un audzēkņiem, kuri ar savu darbu atbalstīja un pārstāvēja BJC “Bolderāja” Pārdaugavas svētkos.

 

Informāciju sagatavoja BJC “Bolderāja” izglītības metodiķe Daina Ostrovska

Vairāk attēlu aplūkojams sadaļā Galerijas