Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
  
  No 17.februāra līdz 23.martam Vecumnieku tautas namā, ir apskatāma Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” foto pulciņa izstāde „Ledus abstrakcijas”.
 
 Janvāra sākumā, iestādes ietvaros, tika veidota tematiskā izstāde par tēmu ziema. Tā kā laikapstākļi nebija labvēlīgi, lai meklētu dažādus ledus brīnumus dabā, tika veikts eksperiments - izmantojot ledu un zīda krāsas, kā arī apgūstot un nostiprinot  macro (tuvplāna) pamatus fotogrāfijā, par uzstādījumu tika ņemts ledus studijas apstākļos. „Kūstošais modelis” strādāja lieliski un papildinot to ar zīda krāsām izskatījās tik  labi, ka dažās fotogrāfijās, to ir pat grūti atpazīt.
  Abstraktās ledus fotogrāfijas sociālajos tīklos pamanīja Vecumnieku tautas nama Mākslinieciskās daļas vadītāja Vita Vēvere un piedāvāja izveidot tautas namā izstādi, par ko esam ļoti priecīgi un lepni!
  Jāpiebilst, ka foto pulciņš bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” darbojas tikai no 2014.gada, tādēļ esam jo īpaši lepni par pulciņa audzēkņu Betarises Zaķes, Elīnas Lāces, Arinas Sazontovas, Elīnas Fisenko, Kristas Annas Kļaviņas, Anastasijas Kobrinas un skolotājas Ivetas Bērziņas panākumiem!

  Izstādi ir iespējams apskatīt Vecumnieku tautas namā līdz 17.martam, Vecumniekos, Rīgas ielā 5.