Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 Katram sava mandala    

 Auduma kolāžas “Patchwork” audzēkņu radošo darbu izstāde “MANDALAS”, kura veidota pedagoģes Olgas Trushkovas vadībā, apskatāma BJC “Bolderāja vestibilā. Tā ir iespēja iepazīties, kā šo daudzām kultūrām svarīgo simbolu ,var izgatavot no dažādu audumu, pērlīšu u.c. materiālu savienojuma.
 
 
Izstāde "Sniegavīri"        
BJC “Bolderāja” vestibilā jaunais gads sācies ar  izstādēm. Attīstošās rotaļnodarbības pirmskolas vecuma bērniem 4.-6. gadiem “Sniegavīri”, kur pedagoģes Aivas Dasmanes vadībā tapušajos darbos priecē vesela rinda aplikācijas papīra sniegavīru, par kuru izkušanu nav jāuztraucas .
  
 
Ledus abstrakcijas
Izstādi “Ledus abstrakcijas”  BJC “Bolderāja” apmeklētājiem sarūpējuši Foto pulciņa audzēkņi un pedagoģe Iveta Bērziņa. Tā ir iespēja apskatīt dažādas krāsu un apgaismojuma spēles ar ledu.
 
 
Kā arī Vizuālās un lietišķās mākslas studijas 3.izglītības pakāpes audzēkņi sagatavojuši akvareļu gleznojumus, kuros var vērot ziemas burvību jauno mākslinieku acīm.
 
 
Savukārt radošais klubiņš "Stila ABC" pedagoga Aivas Dasmanes vadībā padarījuši savu ikdienu krāšņāku, izveidojot "Jautrās sejas", kurās glabājas ne tikai jautrība un prieks, bet arī ikdienā noderīgas lietas.