Bērnu un jauniešu centrs "Bolderāja"

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, bjcbolderaja@riga.lv

Smaller Default Larger
 
Jaunas grupas:
 
Tematiskās kompleksveida nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem „Mazais Erudīts”
((3-4 g.v.rīta grupa) 5-6 g.v.; 6 g.) Pedagogs: Irina Gorina
 
Tematiskās kompleksveida nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem (4-5 g.v.)
Pedagogs: Jeļena Kočetkova
·         Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību
(5-6 g.v.) Pedagogs: Irina Smirnova
·         Latviešu valoda cittautiešiem „Sanākam svētkus svinēt” (6 g.; 7-8 g.v.)
Pedagogs: Irina Smirnova
•  Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem „Ritma ceļojums” (6 g.v., 7g.v.)
Pedagogs: Jeļena Džigarosa
 
Muzikālā studija ansamblis „Vīzija” (no 10 g.v.)
Pedagogs: Kristīne Gaile
·         Klasiskā deja (4-6g.v.)
Pedagogs: Anastasija Zuja
 
Audzēkņu papildus uzņemšana:
 
Attīstošās rotaļnodarbības pirmsskolas vecuma bērniem
(latviešu valodā) (4-6 g.v.)
Pedagogs: Aiva Dasmane
·         Angļu valodas pulciņi „Ceļojums cauri pasakām”, „Visapkārt pasaulei”, „Svinam angļu svētkus”
(8- 11 g.v.) (vietu skaits ierobežots!)
Pedagogs: Jeļena Džigarosa
 
·         Logopēds (4 – 12 g.v.)
Pedagogs: Oksana Divenkova
·         Klasiskā deja (6-8g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Anastasija Zuja
Deju studija „Dimond” (4-16 g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Tatjana Čilikina
Modernās horeogrāfijas studija „Terra”(4-14g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Irina Ivanushkina
Ritmika (4-7g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
·         Joga bērniem (5-13 g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
 
·         Muzikālā studija „Kantilēna” (6-19g.v.)
(Pieņemšana konkursa kārtībā!)
Pedagogs: Irina Parahnēviča
 
 Ģitāras studija (10-18 g.v.)
Pedagogs: Āris Ziemelis
 
 
·         Vizuālā māksla pirmsskolas vecuma bērniem „Kaleidoskops” (4-7 g.v.)
Pedagogs: Irina Gorina
 
·         Vizuālās un lietišķās mākslas studija (7-16g.v.)
Pedagogs: Iveta Bērziņa
·         Foto pulciņš (no 10 g.v.)
Pedagogs: Iveta Bērziņa
 
·         Radošais klubiņš „Stila ABC” (no 8 g.v.)
Pedagogs: Aiva Dasmane
 
Auduma kolāža „Patchwork” (7-19g.v.)
Pedagogs: Olga Trushkova
 
Floristika (7-18 g.v.)
Pedagogs: Ļiubov Starkova
 
Šahs (4-18g.v.)
Pedagogs: Valērijs Dorofejevs
Lego (4-12g.v.)
Pedagogs: Kristīne Katinska
Dambrete (7-12g.v.)
Galda spēles (5-8g.v.)
Pedagogs: Zoja Golubeva
 
Kikbokss un taibokss (7-16g.v.)
(nodarbības notiek Rīgas 86.vidusskolā, Ilukstes ielā 10, Pļavniekos)
Pedagogs: Sauļus Šeikis, Ruslans Okurļaks
Mākslas vingrošana (5-18g.v.)
Pedagogs: Ingūna Turakova
Vispārējā fiziskā sagatavošana (4-7g.v.)
Pedagogs: Ralfs Stašāns