Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

 

Nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds” projekta “Millennium Kids” ietvaros meklē tūkstošgades vēstniekus - jauniešus, kas dzimuši 1998., 1999. un 2000.  gadā!  Jauniešus, kam interesē mūsu pasaule, kas vēlās sniegt savu ieguldījumu globālajā attīstība un kam interesē iespēja tikties ar pasaules līderiem un kopīgi diskutēt  par attīstības jautājumiem!
Kas  jādara? 
Laika periodā no 1. līdz 9. maijam, paveic kaut ko, kas varētu būt Tavs personīgais ieguldījums globālajai attīstībai. Piemēram, viena nedēļa bez gaļas (veģetārais izaicinājums) vai dzimšanas dienas dāvanas ziedošana labdarībai.
Dokumentē jeb saglabā savu sasniegumu, lai mēs redzētu, ko esi izdarījis (video, bildes, ieraksts blogā utt.) un dalies ar savu personīgo ieguldījumu „Millennium Kids” Facebook lapā https://www.facebook.com/millenniumkids.lv un iegūsti tik „like” and „share”, cik vien vari. 
 Tas, cik Tu varēsi iegūt „like” un „share”, tikai palielinās iespēju piedalīties šajā projektā, taču gala iznākumu noteiksim mēs-Baltijas Reģionālais fonds- atlasot trīs labākos, kas dosies uz Briseli