Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 
24.05.2014
12:00-23:00
Arkādijas parkā
NĀC! SKATIES! PIEDALIES!

   Visas dienas garumā Arkādijas parkā norisināsies skaisti svētki visai ģimenei. Apmeklētāji varēs baudīt koncertu, darboties dažādās radošajās darbnīcās, piedalīties sportiskās aktivitātēs, vērot smilšu kino demonstrējumus, NBS štāba orķestri ar Defilē programmu un fināla baudīt krāšņu uguņošanu virs Māras ezera.
   Arī mūsu BJC „Bolderāja”  piedalīsies šajos svētkos. Uz skatuves uzstāsies gan mūsu dziedātāji, gan dejotāji.
   Mūsu uzstāšanās laiks no plkst. 13:00-13:30:
- Muzikālā studija „Kantilēna”
- Muzikālā studija „Rozīnes”
- Deju studija „Diamond”
- Modernās horeogrāfijas studija „Terra”
- Klasiskās dejas pulciņš
Savukārt darbnīcās šogad piedāvāsim šādas aktivitātes:
Dekupāžas darbnīca – ja jums mājās ir kāds jauks koka gaļas dēlītis, krūzīte, interesantas formas pudele, burka, šķīvis, pat vecas kurpes vai jebkāds cits priekšmets, kam gribat dot jaunu māksliniecisku dzīvi, tad droši ņemiet līdzi un mēs palīdzēsim tapt maziem dekupētiem mākslas darbiņiem. Tā ir interesanta mākslinieciska tehnika, kuras rezultāta izmantojot pavisam parastas krāsainas salvetes, līmi un laku, top jauni, skaisti interjera elementi.
Papīra taureņu darbnīca – šī ir darbnīca arī pašiem mazākajiem svētku apmeklētajiem, jo no krāsainajiem papīriem, pavisam vienkāršā origami tehnikā locīsim jautrus, vasarīgu taureņus.
Mandalu darbnīca – Katrs varēs ļauties interesantam rituālam, tiekties uz savu garīgo centru. Mandalu krāsošana ienes dvēselē mieru un harmoniju, veicina iekšēju sakārtošanos. Koncentrējoties uz šo radošo darbību, cilvēks atslābinās un nonāk stāvoklī, kas līdzinās meditācijai. Šajā mierpilnajā stāvoklī ir iespējams atbrīvoties no ikdienas rūpēm, uzmācīgām domām, tā uzlabojot savu pašsajūtu un veselību.
Dažādas aktivitātes tiks piedāvātas Sporta bāze Arkādija, Uzvaras parkā, pie Māras ezera, O. Vācieša muzejā, J. Akuratera muzejā, Dzelzceļa muzejā un E. Smiļģa teātra muzejā.
 
 
Uz tikšanos Pārdaugavas svētkos!