Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 

 Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīts koncertuzvedums „Jūras māte man vaicāja”

 

31. maijā Vērmanes dārzā no plkst.14.00-17.00  norisināsies Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai veltīts koncertuzvedums „Jūras māte man vaicāja”. Koncertuzveduma tematika ir Ūdens sakarā ar to, ka 2013.gadu ANO Ģenerālā asambleja ir pasludinājusi par Starptautisko ūdens sadarbības gadu.
Uz skatuves uzstāsies vokālo konkursu „Balsis” un  „Pār jūriņu, pār Daugavu, Saulītei roku devu....” laureāti un labākie deju kolektīvi no Mūsdienu deju kolektīvu radošā konkursa kā arī citi dziesmu un deju kolektīvi. Pasākuma noslēgumā uzstāsies viesi-grupa „Canzone”.
Parka teritorijā darbosies radošās darbnīcas, kuras piedāvās: mākslinieks Jānis Anmanis,  Latvijas Sarkanais krusts, kuru darbnīcā varēs piedalīties spēlēs par drošību, veidot dažādas smukumlietiņas un radoši izpausties. UNESCO LNK iesaistīs interesentus dažādās spēlēs par ūdeni, uzzināt varēs par ūdens kā resursa izmantošanu, kā arī iegūt informāciju kā dzīvot dabai draudzīgi. Apgāds „Jumava” piedāvās būvēt Grāmatu kuģi un zīmēt. Dabas aizsardzības pārvaldes darbnīcā būs jautra mīklu minēšana, savukārt Latvijas dabas muzejs piedāvās dažādas atraktīvas erudīcijas spēles par jūras krastu, pašu jūru un tajā sastopamām dzīvajām radībām. Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv piedāvās izgatavot īpašo svētku nozīmīti un par ziedojumu iegādāties lietas, kas palīdzēs kādam piepildīt sapni. Arī Rīgas pašvaldības policija un Labklājības ministrija, L&T un Vilori piedāvās svētku apmeklētājiem dažādas interesantas un radošas aktivitātes!
Aicināti visi interesenti!
 
Ieeja koncertā un dalība darbnīcās bez maksas.