Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Latviešu ticējumi vēsta, ja aprīlis sākas ar sniegu, tad mēnesis beigsies ar lapām! Arī mūsu pulciņu pedagogi ir optimisti un par spīti ziemīgajam laikam cenšas tvert katru mazāko pavasra mirkli un pozitīvās emocijas gan konkursos, gan skatēs un sacensībās, gan arī priecēt mūsu viesus un paši sevi BJC Bolderāja telpās ar skaistām, košām izstādēm. 

 

Datums, laiks

Vieta Pulciņš Pasākums Pedagogs

6.-7.04. 

Talsi Taizemes bokss Baltijas čempionāts K-1 cīņās

S. Šeikis

6.-7.04.  Rīga, Teikas vidusskola Mākslas vingrošana Sacensības "Sniegpulkstenīši 2013" B.Kaimiņa

10.04. 

BJC Daugmale Auduma kolāža PATCHWORK

Modes skate "Cik dažādi mēs esam"

O.Truškova
13.04. Vangažu k/n, Vangažos, Gaujas 12 Muzikālā studija "Rozīnes" Konkurss- festivāls "Vangažos dzied" Ž.Volņanko
13.04. Rīga Vokālā studija "Kantilēna" Filharmonijas apmeklējums I.Parahņeviča
13.04. Rīga Klasiskāds dejas pulciņš Rīgas Horeogrāfijas skolas pavasara koncerta apmeklējums A.Zuja
13.04. Tallina, Igaunija Taizemes bokss Igaunijas atklātais čempionāts taiboksā bērniem S.Šeikis
13.04. Liepupe Dambretes pulciņš Latvijas jaunatnes komandu čempionāts 100 lauciņu dambretē U-10, U-13 Z.Golubeva
15.04. Rīga, Baznīcas 37, Radošā darbnīca "Lolitas skapis" Auduma kolāža PATCHWORK Tekstilmozaīkas konkurss bērniem un jauniešiem "Kur saulīte rotājās" O.Truškova
16.04. Rīga Vokālās studijas "Kantilēna" grupas Akkolada un Akcents Krievu teātra apmeklējums "Танго между строк" I.Parahņeviča
19.04. IK Auseklis, Rīga Auduma kolāža PATCHWORK Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkurss-izstāde "Daba mums apkārt. Pļava 8" O.Truškova
19.-21.04. Rīga Dambretes pulciņš Latvijas čempionāts 100 lauciņu dambretē sievietēm, juniorēm Z.Golubeva
20.04. Lietuva, Kauņa Muzikālās studijas "Kantilēna" grupas Akkolada, Līga, Notis 9. starptautiskais estrādes dziesmu konkurss "Spring Fiesta 2013" I.Parahņeviča
20.04. Rīgas Ebreju biedrība, Skolas 6 Deju studija "Diamond" Aktiermeistarības konkurss- festivāls "Show Star 2013" T.Čilikina
21.04. Rīgas Ebreju biedrība, Skolas 6 Vokālās studijas "Kantilēna" grupa Akcents un audzēkņi E.Rediko, D.Jašina, D.Smirnova, D.Stavro Aktiermeistarības konkurss- festivāls "Show Star 2013" I.Parahņeviča
27.04. Rīga Muzikālā studija "Kantilēna" Teātra pirmizrādes "Pelnrušķīte" apmeklējums I.Parahņeviča
28.04. Rīga Dambretes pulciņš RTU kausa izcīņa skolēniem Z.Golubeva
30.04. Slovākija, Banska Štiavnica Vizuālās un lietišķās mākslas studija Zīmējumu konkurss "Kultūras mantojums- jauniešu redzējums 2013" I.Bērziņa
no 22.04. BJC Bolderāja, Flotes 3 Vizuālās un lietišķās mākslas studija Radošo darbu izstādes "Kolāžas" un "Putni atlido" I.Bērziņa

aprīlis

BJC Bolderāja, Flotes 3 Čaklās bitītes Izstāde "Kosmoss" un "Kukaiņi" J.Kočetkova un I.Gorina