Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
 
Pavasara brīvdienu nedēļā 26. un 27. martā Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” rīkoja Lieldienu radošās darbnīcas un spēles.
26. martā tika rīkotas radošās darbnīcas, kuru laikā tika gatavoti dažādi lieldienu dekori-olu turētāji no filca (vadīja pedagogi-Olga Truškova, Oksana Kozija) un otrreizējiem materiāliem (vadīja pedagogi-Ļubova Starkova, Valērijs Dorofejevs), ar fliteriem dekorētas putuplasta olas (vadīja pedagogi-Iveta Bērziņa, Jeļena Džigarosa) un papīra ziedi no keksu trauciņiem (vadīja pedagogi-Irina Gorina, Irina Smirnova).
 Kāds pirmo reizi piešuva pogu, bet citam par lielu pārsteigumu, radās jaunas idejas, ko iesākt ar izlietotiem tualetes papīra rullīšiem. 27. martā visi interesenti tika aicināti uz Lieldienu spēlēm un rotaļām, kuru laikā tika ripinātas olas, rīkotas „gaiļu” cīņas, stafetes, nestas olas karotēs un citas sportiskas aktivitātes. Par dalību visās sporta stafetēs katram tika dāvināta krāsota ola, ar kuru varēja doties uz olu ripināšanas stafeti un iegūt sev balvā vēl kādu olu. Lieldienu sporta spēles vadīja pedagogi-Valērijs Dorofejevs, Žanneta Volņanko, Irina Smirnova, Ļubova Starkova, Baiba Kaimiņa, Zane Raičenoka-Raišonoka, Oksana Švaikovska, Tatjana Čilikina, Jeļena Kočetkova.
Paldies visiem, kas bija kopā ar mums šajās divās saulainajās dienās! (Foto sadaļā Galerijas)