Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

Ir pienācis pirmais pavasara mēnesis un arī mūsu pedagogi un audzēkņi sarosījušies un piedalīsies dažādies pasākumos un svētkos!

 

Datums, laiks

Vieta Pulciņš Pasākums Pedagogs

1.03.

Rīga Dambrete Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretē juniorēm Zoja Golubeva

 1.03.

pl.15.45

 BJC Bolderāja, 8. kab.  Angļu val. „Svinam angļu svētkus”  Atklātā nodarbība   Jeļena Džigarosa
 4.03. 

pl.17.30 

 BJC Bolderāja, 8. kab.   Angļu val. „Ritma ceļojums”   Atklātā nodarbība    Jeļena Džigarosa
 5.03. 

pl. 16.00-17.00

 

 

 BJC Bolderāja, zālē   Muzikālajā studija „Rozīnes”  Atklātā nodarbība (7-9 gadi) Žanneta Volņanko 
 7.03.    Rīgas Jauno tehniķu centrs Vizuālās un lietišķās mākslas studija Konkursa  „Kur Saulīte rotājās”

2. kārta 
 Iveta Bērziņa

8.03.

pl. 17.00 

BJC Bolderāja
6.kab. 
Dambrete  Atklātā nodarbība (vecākajai grupai)   Zoja Golubeva 

9.03. 

Jēkabpils   Dambrete  Latvijas skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē  Zoja Golubeva  
 9.03.   LSPA  Mākslas vingrošanas pulciņš  Sacensības „Zelta lietus”  Baiba Kaimiņa

12.03. 

pl. 17.00 

BJC Bolderāja 8.kab  Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību   Atklātā nodarbība  Irina Smirnova 

 15.-16.03. 

 Ventspilī  Kikbokss un taibokss Latvijas čempionāts kikboksā WAKO,    Sauļus Šeikis

16.03.   pl.11.00

 BJC „Altona”  Muzikālā studija „Kantilēna”  Rīgas vokālās mūzikas konkursā „Balsis”   Irina Parahņeviča
 16.03.-17.03. Rīgā   Mākslas vingrošanas pulciņš  Draudzības sacensības  Baiba Kaimiņa

17.03.

pl. 12.00 

 Flotes 3, BJC Bolderāja pagalmā  BJC Bolderāja vokālie un lietišķās mākslas pulciņi. Svētki „Masļeņica”  Centra pedagogi 

19.03.

pl. 17.00

  BJC Bolderāja, 8. kab. Attīstošās nodarbības ar bilingvālo apmācību  Atklātā nodarbība   Irina Smirnova

21.03. 

pl. 17.00 

BJC Bolderāja zālē

 Muzikālā studija „Kantilēna”

 Atklātā nodarbība (3-4 g.)

Irina Parahņeviča 

 22.03.

pl.17.00

BJC Bolderāja
7.kab.  
Audumu kolāžas pulciņš „Patchwork”  Atklātā nodarbība   Olga Truškova 
 22.-24.03.  Rīga  Dambretes pulciņš  Latvijas jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē U-13; U-16+ātrspēle    Zoja Golubeva
 23.03.  Polija,Kališa  Kikboksa un taiboksa pulciņš Polijas čempionāts K-1 cīņās    Sauļus Šeikis
 24.03.    Tukums  Deju studija „Diamond” Latvijas mūsdienu deju draudzības sacensības  Tatjana Čilikina 
25.03.-5.04. 

 

BJC Bolderāja  Floristikas pulciņš   Lieldienu izstāde  Ļubova Starkova
 26.03.  

plkst. 15.00 

 BJC Bolderāja  6.kab.  Šaha pulciņš Turnīrs starp skolu komandām   Valērijs Dorofejevs
26.-27.03.  BJC Bolderāja  Visiem interesentiem Lieldienu radošās darbnīcas un aktivitātes centra telpās   Centra pedagogi 
 28.03.-6.04.   BJC Bolderāja Pulciņš„Čaklās bitītes”  Izstāde „Kukaiņi”   Jeļena Kočetkova
 28.03. -6.04.    BJC Bolderāja  Pulciņš„Čaklās bitītes”  Izstāde „Olas”(5-6 gadi)   Irina Gorina
 30.03.   Rīga, Burtnieku 37 Kikboksa un taiboksa pulciņš  Atklātais rings K-1 cīņās,   Sauļus Šeikis