Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, 19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
   1. novembrī Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” telpās notika pirmais vizuālās mākslas objektu apgleznošanas konkurss „Mūzika”. Konkurss patīkami pārsteidza organizatorus ar lielo atsaucību no dalībnieku puses.
   Konkursā piedalījās Rīgas vispārējās un interešu izglītības iestāžu vizuālās mākslas pulciņu audzēkņi vecumā no 10-17 gadiem divās vecuma grupās. Viņu uzdevums- divus stundu laikā apgleznot baltus papīra laternu kupolus, izmantojot zilu, sarkanu, dzeltenu, baltu un melnu krāsu. Dalībniekiem bija atļauts izmantot iepriekš gatavotās skices kā paraugu savam darbam. 
 
   Labākie dalībnieki tika apbalvoti ar diplomiem un balvām (krāsām, otām un gleznošanas audekliem), pārējie dalībnieki saņēma pateicības. Pedagogi par dalībnieku sagatavošanu saņēma pateicības un veicināšanas balvas sev un audzēkņiem.
   Visu dalībnieku apgleznoto papīra laternu izstāde „Mūzika” ir skatāma Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (Eduarda Smiļģa ielā 46) no š.g. 7. novembra līdz 30. novembrim.  
   Apsveicam mūsu audzēkni Alīnu Vitaļovu (pedagogs-Iveta Bērziņa), kas Rīgas interešu izglītības vizuālās mākslas objektu apgleznošanas konkursā „Mūzika” sīvā konkurencē ar savu darbu „Eņģeļu koris” vecuma grupā 10-14 gadi ieguva atzinību.
 Visu dalībnieku darbi skatāmi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (Eduarda Smiļģa ielā 46) līdz š.g. 30. novembrim. (Foto- sadaļā Galerijas)