Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger

 

 

Rīgas 19.vidusskolas telpās

FLOTES IELĀ 8:

 

Otrdiena, 22.oktobris

“GALDA SPĒĻU DIENA”

no plkst.14.00 līdz 18.00

Trešdiena, 23.oktobris

PLENĒRS

“LAND ART” no plkst.13.00

Ceturtdiena, 24.oktobris

PĀRGĀJIENS

"Miers. Klusums. Daba. Es." no plkst.13.00

   28.maijā ar savām dziesmām Vokālās studijas ,,Kantilēna” audzēkņi savā atskaites koncertā pieskandināja Rīgas 19.vidusskolas Svinību zāli.

  8., 9.jūnijā Vokālās studijas ,, Kantilēna “ grupas ,, Akcents”, ,,Notis” un ,,Tutti” un solisti ar savām dziesmām pieskandināja A.Pumpura skvēru Daugavpils pilsētas svētkos !

   25.maijā BJC „Bolderājā” jau 15 reizi notika dambretes turnīrs „Ģimenes kauss.

   Šogad turnīrā piedalījās 17 komandas. Katras komandas sastāvā bija viens bērns un viens pieaugušais. Atbalstīt savus bērnus un mazbērnus bija atnākuši 7 tēti, 2 vectēvi, 2 vecmāmiņas un viena drosmīgā mamma.

  Pēc divu stundu intensīvām cīņām divas labākās komandas bija ieguvušas vienādus rezultātus. Fināla spēlē satikās pagājušā gada Eiropas čempionāta jauniešiem dalībnieki Darja Drabova un Aleksejs Peļniks.Tikai papildspēlē uzvaru svinēja Alekseja Peļnika un Aleksandra Zamjatkina komanda. Otro vietu ieguva Darja Drabova ar mammu Nataļju.

Trešo vietu ieguva divas komandas. Papildspēlē pieredzējušākais Alekss Gansausks uzvarēja Sandi Puiškinu.

       Vārdam SATIKŠANĀS patiesi piestāv darbības – piedzīvot, izbaudīt, sadraudzēties, saprasties, pieredzēt, paveikt un piepildīt. Runā, ka nejaušu satikšanās nav. Un katrs cilvēks, ko mēs satiekam savā dzīvē, izmaina to. Katra satikšanās padara mūsu dzīvi krāsaināku.

Izcilā Zenta Mauriņa ir teikusi

“Sastapšanās prieku nosaka nevis pasaulīgas vērtības un praktiskie labumi, bet gan vārdos neizsakāma noskaņa un izstarotā labestība”

Uz vienu pēcpusdienu pieklusa bērnu čalas Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” mājvietā, lai 5.februāra pēcpusdienā pieskandinātu VEF kultūras pili. Uz centra 15 gadu jubilejas koncertu pulcējās audzēkņi un viņu vecāki, kā arī bijušie audzēkņi, centra darbinieki, domubiedri un sadarbības partneri.

Krāšņajā jubilejas koncertā “SATIKŠANĀS” krāsas mijās ar skaņām, kustības ar vārdiem, emocijas ar gaismām.