Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītība

Flotes ielā 8, Daugavgrīvā, LV- 1016
tel. 67435096, tel., fakss 67435095, r19vs@riga.lv

Smaller Default Larger
3-20 gadi
 
Pedagogs: Irina Parahņeviča
 

   "Kantilēna" pulciņš strādā jau 14 gadu. Nesen notiek izlaidums "Accoladai", tiem bērniem kuri iet ar skolotāju no paša sākuma 2004 gada. Pulciņā mācās tie bērni, kuriem ir vēlēšanas kaut ko darīt, būt saskarsmē ar mūzikas pasauli. Mazuļi iegūt sākotnējās mūzikas attīstības iemaņas, iepazīstas ar mūzikas daudzveidību. Tieši tā-studijas "Kantilēna" audzēkņi mēģina paši  iejusties visdažādākajā mūzikā, saklausīt tajā sevi, saklausīt citus un visi kopā kļūt par radoša procesa dalībniekiem.

   Audzēkņi  veido savus priekšnesumus- "Ziemassvētku vakari", "Atskaites koncerti", "Jubilāru apsveikumi" un citi, izmanto dejas elementus. Kustību valodu viņiem palīdz apgūt mūsu horeogrāfe -Tatjana Čiļikina.

  Katru gadu "Kantilēnas" audzēkņi piedalās Latvijā un  ārzemes jau tradicionālajos mūzikas sarīkojumos un konkursos bērniem, kuros viņu rezultāts no atzinības līdz Prand Prix, starp tiem "Balss pavēlnieks", "Slāvu bazar", "Jaunais vilnis", "Berliner perle",  "Talentu  lyga", "Golos" un citi. Konkursu un festivālu ģeogrāfija plašāka-Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Vācija, Polija, Bulgārija, Grieķija, Spānija, Baltkrievija.

   "Aizautība... Smaids... Prieks par to, ko tu dari" - tas ir studijas "Kantilēna" galvenais princips.

Eduards Rediko- video

"Accolada". Izlaidums. 2011- 2017.g.- video

Konkurss "Accolada"- video

Grupa "Līga". BJC "Bolderāja". Panevēžys. 2017- video

Lerman Arye- video

Jačmenkina Anastasija. 04.03.2017. Konkurss "Nāc sadziedāt!"- video

Grupa "Akcents"- video

Grupa "Notis"- video

Grupa "Akcents"- video